سامانه ارسال سریع و ارزان پیام کوتاه انبوه و تکی SMS & Bulk SMS اس ام اس انبوه
 

 ورود  | عضویت  |  راهنما  |  RSS خوان پیامکی !New بانک پیامکNew  | پنل اختصاصی  |  تماس با ما


خدمات ارزش افزوده          
خدمات ارزش افزوده تلفن همراه یا Value Added Service که به اختصار به آن VAS گفته می‌شود، از جدیدترین پارامترهای نوین صنعت مخابرات می‌باشد بطور کلی خدمات ارزش افزوده، دسته ای از خدمات هستند که بر بستری آماده و در حال فعالیت افزوده شده و به کاربران حال حاضر بستر مورد اشاره ارایه می شوند.اکثر ما از شبکه موبایل و سرویس پیام کوتاه بطور مستمر برای برقراری ارتباطات مان استفاده می کنیم. این بستر از لحاظ مطالعاتی کاملاً کارامد بوده و در ادامه بدلیل قابلیت هایش، پایه مناسبی برای سرویسهای جدید می باشد.
برای استفاده از سرویس های ارزش افزوده
QSMS باید عضو سایت باشید. عضویت رایگان و بسیار آسان می باشد. اینجا کلیک کنید.


سرویس دریافت روزانه آموزش زبان انگلیسی 504 کلمه
         
در این سرویس به طور روزانه یک کلمه همراه با معنی و جمله نمونه از کتاب معروف 504 کلمه مهم انگلیسی  به صورت پیامک به شماره تلفن همراه شما ارسال میشود. بانک اطلاعاتی این جملات از کتاب 504 کلمه معروف آموزش انگلیسی همراه با معنی فارسی گرته برداری شده است. این سرویس را می توانید برای 6 درس اول، 14 درس اول و یا تمام 504 کلمه  سفارش دهید. همچنین می توانید روزهای دریافت را به صورت فقط روزهای فرد و یا فقط روزهای زوج و یا حتی روزهای زوج و جمعه ها و ... تنظیم کنید. در این سرویس می توانید تعداد کلمات دریافتی در روز را هم تنظیم کنید.

 

آر.اس.اس (RSS) چیست؟
آر.اس.اس قابلیتی ساده است که به کاربران اجازه می دهد که تازه ترین و جدیدترین اخبار و مطالب يک وبگاه (وب‌سایت) را بدون مراجعه به آن وبگاه، و با استفاده از برنامه های خبرخوان یا فید خوان بطور خودکار دریافت و با صرف زمان کمی مطالعه نمايند. پيوند (link) مربوط به این اسناد در وبگاه‌ها معمولاً با استفاده از یکی از دو نماد و مشخص شده و نمایش داده می شود. به این اسناد که حاوی اطلاعات هستند، فید (Feed) و به برنامه هایی که اطلاعات موجود در فیدها را بطور خودکار دریافت کرده و نمایش می‌دهند، فیدخوان (Feed Reader) و یا RSSخوان گویند.
RSS  خوان پیامکی چیست ؟
آر.اس.اس خوان پیامکی اولین سیستم ایرانی است که به طور خودکار اطلاعات موجود در فیدها را دریافت و  تمام و یا بخشی از آن را به صورت پیامک به شما ارسال می کند.
شما پس از ورود آدرس لینک RSS  مربوط به یک وب سایت و به شرط داشتن شارژ ارسال پیامک در پنل QSMS فقط باید منتظر باشید تا سیستم به صورت اتوماتیک در صورت افزوده شدن مطلب جدید به آن سایت تیتر مطلب را برای شما پیامک کند. شما میتوانید هنگام افزودن یک لینک امکان دریافت خلاصه، لینک مطلب و یا تاریخ درج مطلب را هم درخواست کنید.
همچنین شما می توانید اطلاع رسانی پیامکی از مطالب جدید سایت مورد نظر خود را به وجود عبارت و یا عباراتی در تیتر و یا خلاصه مطلب محدود کنید.
به طور مثال شما برای اطلاع از کلیه اخبار انتشاری در وب سایت خبرگزاری مهر که محتوی کلمه ارومیه در تیتر و خلاصه می باشند چنین تنظیمی را انجام می دهید : 

پنل رایگان ارسال پیامک (انبوه و تکی)
در این سرویس پنل حرفه ای ارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی  بدون پرداخت حتی 1 ریال در اختیار شما قرار میگیرد. پیامک های شما در این پنل  از شماره اختصاصی  کیو اس ام اس (300
0xxx) ارسال میشود لذا شما برای استفاده از شماره اختصاصی هم هزینه ای پرداخت نمیکنید.
پنل ارسال پیامک دارای امکانات متنوع دفترچه تلفن، ارسال تکی، ارسال گروهی به دفترچه تلفن و ارسال بلوکی می باشد. شما تنها با پرداخت هزینه پیامک ارسالی (بر حسب میزان خرید و مصرف متغیر می باشد) می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

امکانات پنل ارسال :
1) ارسال SMS تکی و گروهی به تمام اپراتورهای ایرانی.
2)  امكان ارسال پیامک فارسي و انگليسي
3) امکان ارسال SMS در هر ساعت از شبانه روز.
4) قابلیت ارسال SMS با تعداد بالای 10.000 عدد بصورت یکجا و با سرعت بیش از 35 عدد در ثانیه!
5) امکان دسترسی به وضعیت SMS های ارسال شده.
6) امکان مشاهده و دسترسی به آرشیو SMS های ارسالی.
7) خرید آنلاین و سریع شارژ ارسال پیامک مورد نیاز جهت  ارسال.
8) دفترچه تلفن با قابليت تعريف گروه و عضو
9) قابليت ارسال پيام كوتاه بصورت انبوه (به دفترچه) و یا به صورت بلوکی .
10) امکان وارد کردن گروهی شماره ها به دفترچه تلفن
11) امکان عضويت هر يک از مخاطبان در چند گروه دفترچه تلفن
12) امکان ارسال محتوی آماده از بانک پیامک به گروههای دفترچه و یا شماره خاص

بزودی :
    
- امکان ارسال SMS به صورت  FLASH
     -امکان جستجو در SMS های ارسال شده و یا دریافتی.
     - ارسال پيام‌كوتاه زمانبندي شده
     - امکان تعریف لیست سیاه (Black List) و عدم ارسال در ارسال گروهی پیام کوتاه
     -  ابزار تنظيم و مديريت ارسال پيامک در تاريخ و ساعت و رویداد مشخص
     -
Mail2SMS به منظور ارسال پیامک در صورت دریافت نامه الکترونیکی

 

سرویسهای دریافت روزانه پیامک
دریافت مستمر اطلاعات مورد نیاز، اعم از جملات و مطالب زیبا و خواندنی، دینی و مذهبی، آموزشی و ... یکی از سرویس های متداول ارزش افزوده  می باشد.  سرویس های دریافت های مستمر و روزانه
QSMS با ارائه محتوی با کیفیت، متنوع و گوناگون برای پوشش این نیاز کاربران شبکه های موبایل کلیه اپراتورهای ایرانی راه اندازی شده است.
هزینه پیامک ارسالی در این سرویس ها  برای دوره های 30، 60 و یا 90 روزه حسب سفارش شما، به صورت آنلاین و یا کارت به کارت دریافت می گردد لذا هیچ ارتباطی با میزان شارژ سیم کارتهای اعتباری شما ندارد.  همچنین شما می توانید روزهای دریافت را به صورت فقط روزهای فرد و یا فقط روزهای زوج و یا حتی روزهای زوج و جمعه ها و ... تنظیم کنید
.

سرویس دریافت روزانه فال حافظ          
در این سرویس شما به طور روزانه  بیت اول از یکی ازعزلیات حافظ  به صورت تصادفی انتخاب و به صورت  پیامک به شماره شما ارسال میشود.

سرویس دریافت روزانه جک و لطیفه    
     
در این سرویس به طور روزانه یک جک و لطیفه به صورت پیامک به شماره شما ارسال میشود. بانک اطلاعاتی جک و لطیفه سیستم هر روز با جک های جدید بروزرسانی میشود.

سرویس دریافت روزانه جملات عاشقانه
         
در این سرویس به طور روزانه یک جمله عاشقانه به صورت پیامک به شماره شما ارسال میشود. بانک اطلاعاتی جملات عاشقانه سیستم هر روز با جمله های جدید بروزرسانی میشود.

سرویس دریافت روزانه جملات انگیزشی - آموزشی مدیریتی
         
در این سرویس به طور روزانه یک  جمله انگیزشی - آموزشی در زمینه مدیریت سازمانی به صورت پیامک به شماره شما ارسال میشود. بانک اطلاعاتی این جملات از جدیدترین جزوه های کاربردی آموزش مدیریت  انتخاب و  بروزرسانی میشود.

سرویس دریافت روزانه سخنان بزرگان
         
در این سرویس به طور روزانه یک  جمله از سخنان بزرگان جهان از جمله انیشتین، گالیله، مارکز، بو علی سینا و ... به صورت پیامک به شماره تلفن همراه شما ارسال میشود. بانک اطلاعاتی این جملات از جدیدترین جملات و سخنان نغز و عبرت آموز بزرگان جهان بروزرسانی میشود.

سرویس دریافت  پَ نَ پَ ...      
   
در این سرویس به طور روزانه یک پَ نَ پَ ...  به صورت پیامک به شماره شما ارسال میشود. بانک اطلاعاتی پَ نَ پَ ...  سیستم هر روز با موارد جدید بروزرسانی میشود.

سرویس دریافت جملات قصار      
   
در این سرویس به طور روزانه یک جمله قصار به صورت پیامک به شماره شما ارسال میشود. بانک اطلاعاتی جملات قصار  سیستم هر روز با موارد جدید بروزرسانی میشود.  

 

ارسال پیامک,ارسال sms,ارسال پیامک انبوه,سامانه ارسال پیامک,سامانه ارسال پیامک رایگان,پیامک,سامانه پیام کوتاه رایگان,سامانه ارسال پیامک انبوه,sms,سایت sms,پیامک انبوه,ارسال پيامك,ارسال پیامک گروهی,سامانه ارسال پیام کوتاه  ممبر فیک تلگرام ، ممبر تلگرام

 کلیه حقوق این وب سایت و سرویس های آن برای داده کاوان امین ارتباط محفوظ است.

Powered by D.A.E